قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی عسل شاهد به دقت ملاحظه فرمایید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 • فروشگاه اینترنتی عسل شاهد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 • فروشگاه اینترنتی عسل شاهد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی عسل شاهد، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی عسل شاهد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی عسل شاهد جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی عسل شاهد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی عسل شاهد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی عسل شاهد محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه اینترنتی عسل شاهد  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه اینترنتی عسل شاهد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی عسل شاهد و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه اینترنتی شاهد محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی عسل شاهد، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 • فروشگاه اینترنتی عسل شاهد به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد

 • خرید محصولات اینترنتی این مرکز بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک صورت می پذیرد.

 • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی عسل شاهد به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی عسل شاهد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی عسل شاهد به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی عسل شاهد محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 • فروشگاه اینترنتی عسل شاهد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی عسل شاهد محفوظ است.

 • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 • فروشگاه اینترنتی این مرکز موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر اخذ گردیده است و این فروشگاه بطور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

 • فروشگاه اینترنتی این مرکزمتعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی ارائه ندهد.

 • کاربران موظف هستند قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را کسب کنند و سپس سفارش خود را ارسال نمایند.

 • در انتخاب و خرید محصولات خود دقت نمایید زیرا که پس از سفارش محصولات این سایت و دریافت آن از پیک دیگر قابل مرجوع نمی باشد .

 • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل خود را در فرم های مربوط به سفارش درج کنند.بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.عواقب ناشی از ثبت اطلاعات غلط از جمله آدرس و کدپستی به عهده مشتری است.

 • فروشگاه اینترنتی این مرکز موظف است پس از دریافت فرم سفارش و خرید اینترنتی و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کند و در بسته بندی مناسب تحویل پست/پیک/تیپاکس و یا باربری دهد. تاخیر ارسال توسط پست/پیک/تیپاکس و یا باربری متوجه فروشگاه اینترنتی عسل شاهد نمیباشد.

 • هزینه پیک ارسال کالاهای سفارش شده بر عهده خریدار است و هنگام تحویل کالا توسط خریدار به پیک پرداخت می شود.

 • فروشگاه اینترنتی این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در مورد اختلال در عملکرد و کارکرد سایت ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت سایت (همانند نقص اینترنت،مسایل مخابراتی،تجهیزات سخت افزاری و غیره) ندارد.

 • ارتباط فروشگاه با کاربران از طریق info@asalshahed.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند آدرس،تلفن و ..) صورت می پذیرد.